"Це Ганьба!" - Судьи Днепровского райсуда взяли отвод в деле о сбитом ИЛ-76

Суд над террористами Плотницким, Патрушевым и Гуреевым, обвиняемыми по ч. 3 ст. 258 УК Украины по делу о сбитом самолете Ил-76, сегодня не состоялся. Все три судьи коллегии судей Бабушкинского райсуда


Суд над террористами Плотницким, Патрушевым и Гуреевым, обвиняемыми по ч. 3 ст. 258 УК Украины по делу о сбитом самолете Ил-76, сегодня не состоялся. Все три судьи коллегии судей Бабушкинского райсуда Днепра взяли отвод.

Об этом сообщил адвокат родственников погибших десантников Виталий Погосян на своей странице в Facebook.

"Судді Бабушкінського районного суду м.Дніпро по справі Плотницького І.В, Гуреєва О.В та Патрушева А.В, які обвинувачуються в скоєнні терористичного акту в результаті якого було збито літак ІЛ-76 14.07.2014 року, заявили собі самовідводи.

Аргументація дуже проста: порушення Закону при призначенні суддів під час автоматизованого розподілу, великий суспільний інтерес та резонанс. Крім того, в соціальних мережах були заклики до потерпілих, щоб вони з'явилися до суду і не допустили самовідводів суддів, що в подальшому, на думку цих суддів, може казати про їх необ'єктивність та упередженість.

Ось так судді вирішили питання своєї участі, вірніш не участі в розгляду цієї важливої справи по засудженню осіб, причетних до збиття літака. Засудженню осіб, які розв'язали війну і досі керують бойовиками та надають накази на знищення наших воїнів.

Все просто, автоматизована система, шукала колегію, поки судді не вийдуть з відпустки. Це порушення? Можливо чисто технічне, але на розгляд справи воно не впливає.

Резонанс та суспільний інтерес. А як же ж. Судити потрібно бойовиків та сепаратистів.

Заклики до потерпілих з'явитися до суду. Так, а що робити, якщо суд навіть повістки потерпілим не направляє, і вони можуть дізнатися про суд тільки від своїх представників.

Багато балакають про Верховенство права та необхідність судової реформи. Так, лише балакають, а судді продовжують знаходити лазівки в законодавстві, щоб не розглядати справи, які їм не подобаються.

Судити сепаратистів, це не патріотів, тут сміливість потрібна...", - написал Погосян.

Читайте: В деле о сбитом террористами ИЛ-76 судьи берут отвод.

"Що я можу сказати з приводу сьогоднішнього підготовчого судового засідання Бабушкінського районного суду м. Дніпро відносно Плотницького В.Б, Патрушева А.О. та Гуреєва О.В. по ч. 3 ст. 258 КК України, які організували збиття ІЛ-76.

Це ГАНЬБА!!! Вчергове ми всі стали свідками потворності системи, її керованості і, що гріха таїти, відвертої продажності.

Спекулюючи нормами закону, спотворюючи його сутність судді відмовилися брати участь в засіданні шляхом самовідводу...", - отметила в Facebook днепрянка Наталья Балахнина.

Напомним, на борту ИЛ-76 находилось 7 криворожан.

Читайте: В 3-ю годовщину катастрофы ИЛ-76 начнется заочный суд организаторов теракта.

Фото Натальи Балахниной

Топ новостей сегодня

24 Февраля, 2018 Суббота
23 Февраля, 2018 Пятница
больше новостей