Четверг, 8 июня, 2023
24.2 C
Днепр

Популярные новости

Статья: Особливості вибору косметологічної кушетки

Послуги салонів краси стають все більше популярними, і з кожним роком до них звертається все більше клієнтів. Послуги у сфері краси постійно модернізуються, поповнюються новими технологіями, для виконання яких потрібне якісне обладнання. Клієнти, які прямують до косметолога, прагнуть не лише стати гарними. Вони шукають розслаблення та комфорту. Це їм зможе забезпечити лише якісне сучасне обладнання.

Від якості облаштування салону краси залежить ефективність надання ним процедур по догляду за собою та своїм тілом. Для будь-якого клієнта важливо, щоб тоді, коли майстер працює, він знаходився у комфортному положенні, міг максимально розслабитись. Спеціалісту хочеться мати під рукою всі необхідні засоби для роботи. Для цього варто придбати багатофункціональні меблі.

Якими бувають кушетки для косметологічних послуг

Цей виріб являє собою зручне крісло, розроблене спеціально для комфорту працівника та клієнта. Він обладнаний м’якою підніжкою, має підлокітники та підголовник. Великим бонусом, який не завжди є в наявності, можна назвати функції регулювання. Дуже зручно, коли кушетка косметолога (https://ukrstil.com/ua/g1768656-kosmetologicheskie-kushetki) дає можливість встановити зручний кут положення спинки, підніжки чи підголовника. Дуже зручно, коли крісло може трансформуватися, наприклад, у сидіння для педікюру або розкладатися та перетворюватися на стіл для масажу та навпаки.

Кушетки для косметологів бувають різними за видами робочих механізмів. Найбільш дешевими вважаються із механічним та ручним регулюванням. Але вони не такі зручні, більше комфортабельними в цьому плані є гідравлічні та пневматичні. Щоправда, вони коштують дорожче за механічні чи ручні. Кожен майстер сам вирішує, який варіант найбільше підходить особисто йому. Колірна палітра не дуже широка. Зазвичай кушетки робляться білими, бежевими, або кольору слонової кістки.

На що ще звернути увагу перед тим, як купувати косметологічну кушетку

Слід переконатися також в тому, що виріб є ергономічним. Тобто, клієнту має бути максимально комфортно тоді, коли він розміщається на кушетці. Майстрові не доведеться трансформувати її власноруч та турбувати, при цьому, пацієнта. Тут на допомогу прийде електричний механізм. Він без проблем допоможе підняти чи опустити спинку чи відрегулювати положення так, як зручно.

Подивитися різні варіанти та вибрати той, який підходить найбільше, можна на сайті ukrstil.com.

За последние 7 дней

Последние новости