Понедельник, 17 июня, 2024
25.3 C
Днепр

Популярные новости

В Днепре вандалы украли очередную мемориальную бронзовую доску

На днях в Днепре была украдена мемориальная доска профессору Дмитрию Чухриенко на фасаде дома Днепропетровской медицинской академии по улице Дзержинского (ныне – Академика Вернадского).

Об этом в Фейсбуке сообщает директор Дома искусств Валентина Слобода, передает dv-gazeta.info.

«Знову великий привід для суму: ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВАНДАЛІЗМ І КРАДІЖКА ПАМ’ЯТІ у громади нашого рідного міста. До попередніх украдених бронзових меморіальних пам’яток (бронзового бюсту легендарній сестри милосердя Даші Севастопольській в Севастопольському парку, трьох бронзових бюстів та декількох меморіальних табличок визначним вченим-медикам на території медичної академії, меморіальної дошки народному художнику України Петру Магру на будинку художника по проспекту Пушкіна, меморіального знаку Дмитру Яворницькому з фасаду меморіального будинку-музею, майже знята бронзова частина меморіального знаку Євгену Вучетичу) додалась на днях украдена меморіальна дошка професору Дмитру Чухрієнку на фасаді будинку Дніпропетровської медичної академії по вулиці Дзержинського (автор меморіальної дошки — скульптор Степан Жиляк).З болем розповів про цю подію народний художник Володимир Небоженко. Це вже друга вкрадена меморіальна дошка, створена Жиляком С.В. Попередня меморіальна дошка народному артисту України Антону Хорошуну, що розміщалась на одній із будівель центрального проспекту, вкрадена декілька місяців тому.

ВАНДАЛИ продовжують планомірно та безнаказанно знищувати культурні цінності Дніпра, який вважає себе «Культурною столицею». Хто зупинить крадіїв? Хто покладе край діяльності пунктів прийому і переробки металів?»

Предыдущая статья
Следующая статья

За последние 7 дней

Последние новости